Działać, aby dobrze żywić ludzi

ICC PASŁĘK

Najwyższej jakości zamienniki mleka, a także sery, masła i miksy tłuszczowe – wszystko doskonałej jakości, wytwarzane w sterylnie czystych warunkach i ekologicznym otoczeniu, na skraju Powiśla i Warmii.
więcej >

  • Français
  • English
  • Polski

handel i logistyka

Slide 1. Lorem isupm

IngredientsProszki

Dział Obsługi Klienta
Anna Biłas
Tel.: 603 761 862
e-mail: anna.bilas@stolicasera.pl

B2B Kierownik ds. Kluczowych Klientów:
Rafał Przybyłek
Tel.: 603 761 861
e-mail: rafal.przybylek@stolicasera.pl

Logistyka
Karol Filipiuk
Tel.: 603 761 706
e-mail: karol.filipiuk@stolicasera.pl

DetalSery, masła i miksy

Dział Obsługi Klienta
Katarzyna Kulot
Tel.: 603 761 871
e-mail: katarzyna.kulot@stolicasera.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów:
Iwona Skupniewicz
Tel.: 603 701 007
e-mail: iwona.skupniewicz@stolicasera.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów:
Jacek Żak
Tel.: 603 760 675
e-mail: jacek.zak@stolicasera.pl

 
Regionalni Kierownicy Sprzedaży:

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Tomasz Mirosław REGION WSCHÓD
Tel.: 603 760 212
e-mail: tomasz.miroslaw@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Maciej Olszewski REGION PÓŁNOC
Tel.: 603 761 685
e-mail: maciej.olszewski@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Konrad Chrobak REGION POŁUDNIE
Tel.: 603 301 444
e-mail: konrad.chrobak@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Grzegorz Czkalski REGION ZACHÓD
Tel.: 603 300 899
e-mail: grzegorz.czkalski@stolicasera.pl

Eksport

Kierownik ds. exportu
Marcin Manulik
Tel.: 603 761 682
e-mail: marcin.manulik@stolicasera.pl